Każdy biznes ma swoją historię.
Tegate pomaga ją tworzyć.

Usługi

Wybierz jedną lub wiele z naszych specjalizacji i skontaktuj się z nami celem omówienia współpracy. Pracujemy z pasją, dostarczamy usługi, które pozwolą Ci się skupić na najważniejszych kwestiach Twojego biznesu. Całość obsługi biurowej, administracyjnej i informatycznej możesz powierzyć naszym specjalistom. Pomagamy również w rekrutacji pracowników i całości obsługi prawnej w zakresie zatrudniania. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem, know-how, a także własnymi systemami klasy ERP, dzięki czemu nie będziesz musiał kupować programów kadrowych, księgowych i innych do obsługi firmy.

Informatyka

Projektujemy sieci komputerowe, dobieramy sprzęt i oprogramowanie, prowadzimy help desk dla Twoich użytkowników

Zarządzanie

Dostarczamy dokumentację prawnie sprawdzoną, procedury i polityki dla firmy, wszelkie pisma i umowy - wdrażamy RODO - zapytaj o ofertę 

Raportowanie

Zgodnie z potrzebami Twojej Firmy zaraportujemy niezbędne dane w formacie, jaki wybierzesz. 

Payroll i kadry 

Prowadzimy całość zagadnień związanych z obsługą kadrowo-płacową, zus, us, pip, bhp etc.

Księgowość

Nasi księgowi poprowadzą całość zagadnień związanych z finansami, przygotują bilans, sprawozdanie finansowe, deklaracje CIT czy VAT - zarówno po polsku jak i po angielsku.

Nasze aplikacje

Dostarczamy nasze własne rozwiązania informatyczne - np system do rozliczania delegacji i wydatków pracowniczych czy też obiegu faktur w organizacji w modelu SaaS (w chmurze)

Warszawa

ul. Szaserów 55/5

+48 795 580 489 lub +48 882 177 944

korespondencja@mailplus.pl